XVI Ranking Firm i Doradców Podatkowych – Dziennik Gazeta Prawna Topowi Doradcy i Najlepsze Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce w 2021 r.

DBO Polska sp. z o.o.  – 1. miejsce w Polsce w kategorii Najlepsze Firmy Doradztwa Podatkowego – „Spory Podatkowe”

Dorota Kosacka – 1. miejsce w Polsce w kategorii VAT – Top Doradcy Podatkowi 2021

            Dorota Kosacka – 2. miejsce w Polsce w kategorii Spory podatkowe – Top Doradcy Podatkowi 2021

W opublikowanym 29 marca 2022 r. przez Dziennik Gazeta Prawna Rankingu Największych i Najlepszych Firm Doradztwa Podatkowego w Polsce, DBO Polska sp. z o.o. oraz Dorota Kosacka – doradca podatkowy i członek zarządu naszych spółek zostali trzykrotnie wskazani jako zwycięzcy i wyróżnieni.

W rankingu nagradzane są najlepsze kancelarie i firmy doradztwa podatkowego, a także najbardziej doświadczeni eksperci w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego. O wynikach decydują osiągnięcia firm i indywidualne sukcesy doradców.

DBO Polska sp. z o.o. została uznana za zwycięzcę w kategorii „Spory podatkowe” (ex aequo z KPMG i PwC). W tej kategorii kapituła redakcyjna wybrała najlepsze w Polsce firmy doradcze, które mogą poszczycić się przełomowymi, ważnymi osiągnięciami przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, sądami administracyjnymi, a także organami podatkowymi II instancji. Do sukcesu przyczyniła się w szczególności nasza ubiegłoroczna wygrana przed Trybunałem Sprawiedliwości UE w precedensowej sprawie C-48/20 dotyczącej stosowania art. 203 Dyrektywy 2006/112/WE. Wspomniany wyrok TSUE przełamał wcześniejszą negatywną dla podatników linię interpretacyjną i orzeczniczą.

W zestawieniu Topowych Doradców Podatkowych w Polsce w 2021 r. Dorota Kosacka – doradca podatkowy i członek zarządu naszych spółek zajęła 1. miejsce w kategorii „VAT” oraz 2. miejsce w kategorii „Spory podatkowe”. Kapituła rankingu doceniła w szczególności przełomowe znaczenie wygranych i prowadzonych spraw.

1. miejsce w najważniejszej kategorii „Spory podatkowe” i dwukrotnie wyróżnienie w kategorii Top Doradcy Podatkowi: 1. miejsce w kategorii VAT i 2. Miejsce w kategorii Spory podatkowe to dla nas olbrzymie wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Ten sukces jest dla nas szczególnie istotny, gdyż jako średniej wielkości kancelaria rywalizowaliśmy z największymi w Polsce firmami doradczymi. Wygrana naszej Kancelarii, to sukces całego zespołu kierowanego przez Dariusza Ćwikowskiego i Dorotę Kosacką.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie! Tegoroczny sukces to olbrzymia motywacja dla nas do dalszej pracy, szukania niestandardowych rozwiązań i dbania o zadowolenie naszych klientów i ich bezpieczeństwo podatkowe.