Doradztwo prawne Białystok

Przedsiębiorstwa, które się rozwijają, potrzebują czegoś więcej niż tylko comiesięcznego rozliczenia podatków. Dlatego proponujemy naszym partnerom usługi z księgowe dla firm z doradztwem prawnym w Białymstoku i innych miastach. Dzięki temu nasi partnerzy mogą liczyć nie tylko na wsparcie rachunkowe, ale także obsługę prawną własnych rozliczeń z fiskusem. Jesteśmy do państwa dyspozycji zawsze, gdy dochodzi do rozbieżności z punktem widzenia Urzędu Skarbowego lub gdy trzeba dokładnie sprawdzić podstawę prawną naliczenia należności. W ramach pełnomocnictwa występujemy w imieniu naszych klientów w kontaktach z urzędami i instytucjami oraz reprezentujemy ich przed sądem.

Doradztwo prawne – dlaczego warto skorzystać?

Każdy przedsiębiorca marzy o jak najprostszym systemie podatkowym. Niestety trzeba się odnaleźć w aktualnie obowiązujących przepisach. Częste zmiany opodatkowania, niejasne zapisy, wiele interpretacji tego samego paragrafu – to wszystko utrudnia działalność gospodarczą. Prowadzimy finansowe doradztwo prawne w Białymstoku i całej Polsce, by pomóc naszym partnerom rozwikłać każdą finansową zawiłość, która komplikuje pracę i rozwój firmy. Nie tylko prowadzimy rzetelną dokumentację księgową i podatkową, ale także jesteśmy do dyspozycji, gdy pojawiają się wątpliwości związane z wysokością płaconej daniny publicznej, składek ubezpieczeniowych i innych rachunków.

Opiniowanie i analizowanie

Opinie prawne, opracowanie i analiza umów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego.

Procedury

RODO, w zakresie przeciwdziałaniu prania pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, należytej staranności i inne.

Ekspertyzy

Due diligence – w tym badanie stanu prawnego i podatkowego nieruchomości.

Obrót zagraniczny

Wsparcie podatkowe transakcji dokonywanych w obrocie zagranicznym.

Nieruchomości

Opinie w zakresie obrotu nieruchomościami – przygotowujemy i opiniujemy m.in. umowy w zakresie obrotu nieruchomościami.

Doradztwo

Nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakresie doradztwa w obrocie zagranicznym, są również autorami publikacji z tego zakresu m.in. Transakcje wewnątrzwspólnotowe, Eksport Import 2019 (Wydawnictwo Unimex).

U nas można zasięgnąć porady specjalistów z zakresu prawa podatkowego, ale także skorzystać z doradztwa radcy prawnego jako pełnomocnika w sprawach sądowych oraz rozwiązywaniu sporów podatkowych. Warto więc mieć na uwadze zmieniające się przepisy w zakresie prowadzenia działalności czy funkcjonowania przedsiębiorstwa, by wiedzieć, jak odpowiednio wykorzystać potencjał.

Sprawdź nasze kompetencje w zakresie doradztwa prawnego

Łączymy usługi księgowości z wiedzą dotyczącą dokonywania rozliczeń zgodnie z obowiązującym prawem. W DBO pracują najlepsi specjaliści w branży księgowości i podatków. Dzięki pracy zespołowej podejmujemy się rozwiązywania nawet skomplikowanych i zawiłych prawnie przypadków. Dogłębna znajomość przepisów pozwala nam zaoferować efektywne doradztwo prawne w Białymstoku i na terenie kraju.

Wspieramy przedsiębiorców m.in. w optymalizacji finansów firmy z uwzględnieniem obowiązków fiskalnych. Pomagamy podejmować najlepsze decyzje finansowe na podstawie analizy prawnej, którą wykonują nasi specjaliści od ekonomii. Pracują u nas absolwenci wydziałów prawa i ekonomii najlepszych polskich uczelni. Dzięki doradztwu pomagamy rozwiązywać problemy Klientów nawet w skomplikowanej sytuacji prawnej, co znalazło odzwierciedlenie w rankingach „Dziennika Gazety Prawnej” i „Rzeczypospolitej”.