Jesteśmy Kancelarią DBO Polska. Nasza działalność powstała w 2014r. Od początku istnienia kancelarii z pasją staramy się służyć naszym Klientom jak najlepszym doradztwem, wspomagać ich w wypełnianiu obowiązków podatkowych oraz aktywnie wspierać podczas problemów z organami sądowymi i administracyjnymi. Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia w realizacji procesów biznesowych na każdym etapie działalności gospodarczej.

Nasze szeregi zasila zespół doświadczonych prawników, adwokatów, doradców, radców prawnych, ekonomistów oraz specjalistów z zakresu cen transferowych. Spółkę DBO Polska cechuje przede wszystkim rzetelna wiedza, profesjonalizm i jakość, a wykwalifikowany zespół ekspertów przekłada się na wysoki standard świadczonych usług i zadowolenie odbiorców. Chętnie dzielimy się wiedzą z Klientami organizując liczne szkolenia i konferencje. Ponadto nasza grupa kreatywnych i odważnych pracowników wspiera Klientów w sprawach nadzwyczajnych i wymagających nieszablonowego podejścia. Lubimy wyzwania i trudne sprawy, które przyczyniają się do doskonalenia posiadanych przez nas umiejętności oraz umożliwiają rozwój osobisty, a także zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

DBO Polska to firma o ugruntowanym stanowisku na rynku, a zakres jej działań rozciąga się na obszar całej Polski, jak również współpracę z Klientami zagranicznymi. Poza liczną ilością wygranych spraw sądowych jesteśmy niezwykle wyróżniani i doceniani w ogólnopolskich środowiskach prawno-podatkowych ,co daje nam jeszcze większą motywację do działania i rozwijania się.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, w zwiazku z tym przykładamy ogromną wagę do spraw naszych klientów.  Przede wszystkim zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa prawnego naszym Klientom ,dlatego do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Zespół Kancelarii DBO Polska.